Cześć, jestem Mariusz. 
Obecnie mieszkam na Podkarpaciu (okolice Rzeszowa).
Z fotografią łączy mnie „Love-Hate relationship” 😊 (związek miłości i nienawiści).
Od chwili kiedy kupiłem swój pierwszy aparat Konica Minolta Z5, minęło ponad 20 lat temu. Zaraziłem się fotografią można powiedzieć, od pierwszego spojrzenia przez wizjer. Później przyszedł czas w moim życiu gdzie odstawiłem aparat w kąt – weszły smartfony które zawsze były pod ręką, dało się nim robić coraz to lepsze zdjęcia. Wróciłem do fotografii na emigracji (15 lat spędziłem na wiecznie zielonej wyspie - Irlandia), która została de facto moim drugim domem. Tam też ukończyłem studia na kierunku Grafika Komputerowa na Dublin Institute of Design, która mocno łączy się z fotografią. Zdobyłem solidne podstawy obróbki graficznej oraz techniczne aspekty fotografii. Wtedy to też fotografia wróciła do mnie jak bumerang.
Tak jest po dzisiejszy dzień…
Mówi się, „że jeżeli robisz to co kochasz, już nigdy nie będziesz musiał pracować”. Uważam się za jednego ze szczęśliwców, którzy żyją zgodnie z tym etosem. 
Przymykając jedno oko i spoglądając drugim przez wizjer aparatu przenoszę się jakby w inny wymiar, istnieje tylko to co w nim widzę. To jak patrzę na świat przekazuje w moich zdjęciach. Czy to fotografia produktowa, rodzinna, portretowa, modowa, okolicznościowa czy dziecięca staram się pokazać świat w sposób jakim ja go widzę. Moje podejście do fotografii jest wszechstronne.
Potrafię szybko nawiązywać kontakty z osobami które fotografuję 😊 Jestem osobą wysoko wrażliwą, posiadam dużo empatii w sobie a dzięki sporej ilości energii żeńskiej bardzo szybko znajduję wspólny język z kobietami i nie tylko 😊.
Zobacz moje portfolio, to najlepiej opisze mnie i moją twórczość. Nie zapomnij śledzić mnie na Instagramie i na fanpage na Facebook ’u

Do zobaczenia po drugiej stronie aparatu 😊
Back to Top